Výrobní manažer / ka / Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

FirmaSP WERKO s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

pracoviště Kroměříž
- Pozice výrobního manažera je kombinací práce vedoucího výroby a technologa

Pracovní náplň:
Zpracovat a udržovat technologické postupy a zajišťovat plánování výroby, Připravovat cenové nabídky pro zákazníky na základě jejich specifických požadavků, Připravovat výkresy pro laserové vypalování,Plánování, organizování a řízení chodu výroby, Poskytovat technickou podporu výrobě pro zajištění efektivní a kvalitní výroby, Komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky, Sledovat nejnovější technologie a průmyslové trendy s cílem neustále zlepšovat procesy, Podílení se na rozvoji firmy a zavádění nových způsobů práce a řízení výroby
- Očekáváme: SŠ nebo VŠ technického zaměření, nebo zkušenost z technické / strojírenské oblasti (technolog, vedoucí výroby, konstruktér, plánovač, svářeč, zámečník), základní znalost AJ nebo NJ
- Zaměstnanecké benefity: Investice do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování, Služební notebook, 5 dní placeného volna, Velká možnost seberealizace
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., pan Ing. Šimek, 739 385 555) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk, nebo NJ
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kotojedská 2588/91, Kroměříž, 76701, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: Příspěvek na závodní stravování, Služební notebook

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SP WERKO s.r.o., IČ: 25568795
datum zveřejnění nabídky práce:14. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)